
Jednotky HZS Praha stanice 7 a 8 byly přivolány k případu požáru. Na místě bylo zjištěno, že se jednalo o požár chaty 4 × 4 metry. Likvidováno dvěma C proudy. Chata byla požárem zcela zničena. V chatě byly nalezeny dva psi ex.

Jednotky HZS Praha stanice 7 a 8 byly přivolány k případu požáru. Na místě bylo zjištěno, že se jednalo o požár chaty 4 × 4 metry. Likvidováno dvěma C proudy. Chata byla požárem zcela zničena. V chatě byly nalezeny dva psi ex.
Jednotka HZS Praha stanice 1 asanovala sorbentem uniklé PHM na komunikaci v části Újezd. PHM unikaly ze zaparkovaného osobního automobilu.
Jednotka HZS Praha stanice 7 provedla v ulici Klausova násilný vstup do bytu, uvnitř nalezené dítě bylo předáno Policiii ČR.
Jednotka HZS Letiště asanovala sorbentem uniklé PHM na komunikaci.

Dne 21. února 2014 bylo na hasičské zbrojnici v Bohúňově ulici na Praze – Jižním městě pořádně živo. Mezi zdejší dobrovolné hasiče zavítal předseda představenstva TATRA…
Jednotka HZS Praha stanice 3 prověřila možný únik CO2 v bytě v ulici Bubenská. Na místě nebylo nic zjištěno
Jednotka HZS Praha stanice 2 asanovala sorbentem uniklé PHM na komunikaci v ulici Tuchoměřická.
Jednotka HZS Praha stanice 7 za asistence Policie ČR provedla násilný vstup do bytu v 5.NP obytného objektu v ulici Zvoncovitá. V bytě bylo zjištěno, že došlo k prasknutí přívodu vody. Voda byla uzavřena.
Jednotka HZS Praha stanice 1 byla přivolána k případu požáru v ulici Štěpánská. Na místě bylo zjištěno, že se jednalo o požár odpadu v plechovém odpadkovém koši. Požár byl uhašen vodou z místního zdroje před dojezdem jednotky na místo.
Jednotka HZS Praha stanice 10 otevřela na žádost policie byt v obytném objektu v ulici Marie Podvalové.
Jednotka HZS Praha stanice 4 otevřela v ulici Rezlerova na žádost policii byt v obytném objektu. V bytě nalezena nemohoucí osoba.

Jednotka HZS hl. města Prahy ze stanice číslo 5 – Průběžná zasahovala krátce před sedmou hodinou ranní u dopravní nehody osobního vozidla, které skončilo po nehodě na boku. Vozidlo bylo otočeno pomocí automobilového jeřábu, k nehodě došlo v Práčské ulici.
Jednotka HZS Praha stanice 6 likvidovala tlakovou vodou požár plastového koše v Budějovické ulici.
Jednotka HZS Praha stanice 3 byla vyslána k prověření nahlášeného kouře v Odlehlé ulici. Průzkumem na místě bylo zjištěno, že se jednalo o vypalování kabelů osobami bez trvalého přístřeší.
Jednotka HZS Praha stanice 4 byla vyslána k prověření nahlášeného kouře v obytné budově v Hrusické ulici. Průzkumem na místě bylo zjištěno, že se jednalo o zapálený papír na podlaze domu.
Jednotka HZS Praha stanice 5 likvidovala 1 RHP CO2 částečně nájemníky uhašený požár elektroinstalace v pojistkové skříni na chodbě obytného domu v ulici Ke Strašnické.
Jednotka HZS Praha likvidovala pomocí džberové stříkačky doutnající odpad na dně odpadkového koše v Tlumačovské ulici.
Jednotka HZS Praha byla vyslána k údajnému výskytu kouře v ulici K Chabům. Průzkumem na místě nebyl žádný výskyt kouře zjištěn, jednalo se o planý poplach.
Jednotka HZS Praha likvidovala pomocí džberové stříkačky doutnající odpadu na dně odpadkového koše ve Vinohradské ulici.
Jednotka HZS Mitas asistovala při stáčení PHM v areálu závodu.