
Jednotka HZS Praha, st. 6, likvidovala v ulici Bohdalecká tlakovou vodou požár motorového prostoru osobního automobilu. Plamenným hořením a sálavým teplem byl zcela zničen motorový prostor včetně přední části vozidla.
Jednotka HZS Praha, st. 6, likvidovala v ulici Bohdalecká tlakovou vodou požár motorového prostoru osobního automobilu. Plamenným hořením a sálavým teplem byl zcela zničen motorový prostor včetně přední části vozidla.
Jednotka HZS Praha, st. 7, byla vyslána do ulice Křížová k případu nahlášeného kouře v dáli. Průzkumem nahlášeného prostoru a jeho okolí nebyly nalezeny žádné příznaky požáru. Jednalo se o planý poplach.
Jednotka HZS Praha, st. 6, provedla v ulici U Družstva Život na žádost Policie ČR násilný vstup oknem bez poškození do bytové jednotky v činžovním domě. V bytě byla nalezena silně podnapilá žena. Případ byl předán Policii ČR a ZZS.
Jednotka HZS Praha, st. 3, provedla v ulici K Okrouhlíku na žádost občanů násilný vstup po nastavovacím žebříku oknem do bytové jednotky v panelovém domě. V bytě se měla nacházet žena, která nereaguje na zvonění. Po otevření vchodových dveří nebyl v bytě nikdo nalezen. Případ byl předán přivolané ZZS.
Jednotka HZS Praha, st. 11, odstranila v ulici Vídeňská následky DN dvou OA. Vozidla byla odpojením AKU zajištěna proti požáru. Únik PHM a provozních kapalin byl likvidován sorbentem. Vozidla byla poté odstraněna z vozovky. Případ byl předán Policii ČR.
Jednotka HZS Praha byla vyslána do ulice Na Obrátce k údajnému výskytu úniku plynu v obytném domě. Ve spolupráci s plynárenskou pohotovostí nebyl žádný únik plynu zjištěn, jednalo se o planý poplach.
Jednotka HZS Praha provedla v ulici Litvínovská na žádost ZZS a za asistence Policie ČR násilný vstup do bytu v obytném domě. Zde byla nalezena nemohoucí uživatelka, která byla předána do péče ZZS.
Jednotka HZS Praha byla vyslána do ulice Jižní spojka k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Příslušníci jednotky provedli opatření proti vzniku požáru a uniklé ropné produkty zasypali sorbentem.
Jednotka HZS Praha byla vyslána do ulice Na Dlážděnce, aby rozřezala pomocí motorové řetězové pily nestabilní strom, který ohrožoval provoz na komunikaci. Na udané adrese nebyl žádný strom nalezen, jednalo se o planý poplach.
Jednotka HZS Praha provedla v ulici Hřibská na žádost Policie ČR a za její asistence násilný vstup do bytu v obytném domě.
Jednotka HZS Praha st.10 byla vyslána do ulice Skorkovská k zajištění úniku PHM na komunikaci. Příslušníci jednotky likvidovali skvrnu uniklých PHM sorbentem.
Jednotka HZS Praha st.7 byla vyslána do ulice Amforová k zajištění úniku zemního plynu. Měřením jednotkou ani plynárenskou pohotovostí nebyl žádný únik zjištěn. Jednotka dále nezasahovala.
Příslušníci jednotky HZS Praha st.6 likvidovali v ulici Jižní spojka vodou z vlastního zdroje požár motorového prostoru osobního automobilu Citröen Berlingo. Požárem byla poškozena část vybavení motorového prostoru.
Jednotka HZS Praha st.3 byla vyslána do ulice Kobyliské nám. k dopravní nehodě dvou OA. Příslušníci jednotky na místě provedli opatření proti vzniku požáru a uniklé PHM likvidovali sorbentem.
Jednotka HZS Praha st.1 byla vyslána do ulice Blanická k zajištění unikající vody v objektu. Příslušníci jednotky uzavřeli hlavní přívod vody.
Jednotka HZS Praha CHTS st.2 byla vyslána do ulice Rezlerova k asistenci PČR. Příslušníci Jednotky na místě provedli měření s negativním výsledkem.
Jednotka HZS Praha st.1 byla vyslána do ulice Vinohradská k čerpání vody z částečně zatopeného objektu. Příslušníci jednotky zajistili uzavření přívodu vody unikající v komunikaci a vodu z objektu odčerpali.
Příslušníci jednotky HZS hl. m. Prahy ze stanice č. 1 likvidovali vodou z vlastního zdroje požár jednopodlažního zahradního domku o půdorysné ploše cca 3 × 5 m. Požárem byl celý domek zcela zničen. Škoda, způsobená požárem, je odhadnutá na 60 tisíc korun.
Příslušníci jednotky HZS Praha st.1 vyprostili v ulici Ukrajinská několik osob z kabiny výtahu, která uvízla mezi podlažími obytného domu.
Jednotka HZS Praha st.1 byla vyslána do ulice Štěpánská k otevření bytu. Po násilném vstupu byl případ předán příslušníkům policie ČR.