
Jednotky HZS Praha stanice 1 a 3 byly vyslány na Alšovo nábřeží k úniku ropných produktů do Vltavy. Prostřednictvím plavební správy byly informovány proplouvající lodě. Hasiči natáhli norné stěny a únik zasypali sorbentem.
Jednotky HZS Praha stanice 1 a 3 byly vyslány na Alšovo nábřeží k úniku ropných produktů do Vltavy. Prostřednictvím plavební správy byly informovány proplouvající lodě. Hasiči natáhli norné stěny a únik zasypali sorbentem.
V pražském Podolí v ulici Sinkulova likvidovala jednotka pražských hasičů z centrální stanice požár na balkóně obytného domu.
Jednotka HZS Praha stanice 4 likvidovala v ulici Svojšovická tlakovou vodou požár kontejneru s komunálním odpadem.
Jednotka HZS Praha stanice 2 likvidovala v ulici Plzeňská tlakovou vodou požár odpadu v koši na zastávce MHD.
Jednotka HZS Praha stanice 2 likvidovala v ulici Plzeňská tlakovou vodou požár kontejneru na papír.
Jednotka HZS Praha stanice 6 byla vyslána do ulice Štúrova k požáru odpadu na nákladové rampě. Průzkumem na místě bylo zjištěno, že se jednalo o požár odpadu na ploše 2×3 metry, který byl uhašen před příjezdem jednotky.
V ulici Cukrovarská v Praze zasahují složky IZS u střetu dvou osobních vozidel.
V ulici Strakonická v Praze zasahovaly v odpoledních hodinách 13. 10. 2016 jednotky ze Smíchova, Krče, Petřin a centrální stanice u požáru střechy bývalé prodejny…
Počínající požár v motorovém prostoru dodávky likvidovali hasiči z centrální stanice v Praze na Rohanském nábřeží.
Jednotka HZS Praha stanice 6 likvidovala v ulici K Novému dvoru proudem tlakové vody požár odpadu v plechovém kontejneru na tříděný odpad.
Jednotka HZS Praha stanice 1 likvidovala na Rohanském nábřeží proudem tlakové vody požár zateplení v motorovém prostoru dodávkového automobilu.
Jednotka pražských hasičů likvidovala na Vítězném náměstí proudem tlakové vody požár odpadu v plastovém koši.
Profesionální jednotky ze stanic Satalice a Strašnice v Praze vyjeli k nájezdu na Pražský okruh k dopravní nehodě kamionu. Vozidlo skončilo na boku, řidič v péči zdravotníků. Hasiči provedli protipožární opatření a z nádrží odčerpali zbylou naftu, místo po zasypání úniku sorbentem předali policistům.
Jednotka HZS Praha ze stanice 5 byla povolána do ulice Amurská k likvidaci hořící plastové láhve na vchodové stříšce nad vstupem do bytového domu.
Jednotky HZS Praha stanice č. 5 a 10 likvidovaly v ulici Novopacká následky dopravní nehody dvou osobních automobilů.
Jednotka HZS SŽDC likvidovala v ulici Bartoškova jedním C proudem požár odpadu v opuštěném jednopodlažním objektu v areálu Vršovického nádraží. Na místo se dostavily dvě jednotky HZS Praha.
Hasiči ze Strašnic vyjeli do ulice Průmyslová v Praze do podjezdu, u kterého stálo lešení – to poškodil projíždějící nákladní vůz. Policisté průjezd uzavřeli.
Jednotka HZS Praha stanice 7 likvidovala v ulici Na Šmukýřce proudem tlakové vody požár prachu a odpadu ve výkopu, kde probíhaly servisní práce na starém plynovém potrubí.
Do ulice Na Březince v Praze 5 vyjeli hasiči z centrály a Smíchova k případu požáru plynového sporáku. Na místě zjistili, že se jedná o požár plynu unikajícího pod pracovní deskou plynových hořáků a tak uzavřeli hlavní uzávěr plynu.
Požár se mohl rozšířit na celý sporák, ale včasným zásahem bylo uchráněno 300 tisíc korun. Příčinou vzniku požáru byla technická závada sporáku.
Jednotka HZS Praha stanice 3 likvidovala v ulici K větrolamu C proudem vody v dýchací technice požár kuchyně v rodinném domě.